Přijměte, prosím, naše pozvání

Společnosti Gemalto a ASKON International si Vás dovolují pozvat na čtvrtý ročník Gemalto Executive Day, který se koná 7. června 2016 v Praze. Program konference je zaměřen na potřeby členů managementu, architektů informační bezpečnosti a senior technických specialistů významných českých firem a organizací. To představuje vynikající příležitost k diskusi o nových trendech v oblasti IT bezpečnosti, jakož i k setkání s kolegy z oboru a se zástupci manažerských týmů společností Gemalto a ASKON International.

Na konferenci Vás seznámíme se strategií divize Identity & Data Protection společnosti Gemalto a s našimi projekty v České republice. Podrobněji představíme koncept perzistentní ochrany firemních dat a nové trendy v oblasti zabezpečení dat založeném na šifrování. Seznámíme Vás se strategií umožňující bezpečně zpracovávat data v prostředí cloudu a snížit náklady na silnou autentizaci s využitím nové generace autentizačních řešení Gemalto.

Gemalto Executive Day bude rovněž jedinečnou příležitostí k setkání s týmy společností Gemalto a ASKON International. Využijte této šance k setkání a diskuzi s Annou Rewers (Regional Sales Manager), Thorstenem Kruegerem (Director Sales IDP DACH & CEE), Martinem Jelínkem (Jednatel AI), Štěpánem Křištou (Obchodní manager AI), Petrem Slabou (Business Development Manager AI), Janem Zdvořáčkem a Pavlem Barborkou (Techničtí konzultanti AI).

Informace o místě konání

Gemalto Executive Day 2016 pořádáme v Centru současného umění DOX

Centrum současného umění DOX je multifunkční prostor zaměřený na prezentaci současného umění, architektury a designu. Vzniklo díky soukromé iniciativě přestavbou bývalé továrny v pražské čtvrti Holešovice a jeho posláním je představovat současné české a světové umění v kontextu důležitých společenských témat, která utváří a mění dnešní svět .

Jméno DOX je odvozené z řeckého slova doxa, které mimo jiné znamená způsob chápání věcí, názor, přesvědčení. Programové zaměření DOXu se od výstavních institucí podobného formátu (spojení „kunsthalle“ s multifunkčním kulturním centrem) odlišuje především uměleckými projekty, jejich součástí jekritická reflexe aktuálních společenských témat a otázek, která zahrnuje přesah do dalších „mimouměleckých“ oblastí a disciplín jako psychologie, filozofie, historie, sociologie, politologie, atd.

 

 Těšíme se na setkání s Vá mi na Gemalto Executive Day 2016. Navštivte webové stránky Centra DOX pro podrobnější informace o místě konání.

Agenda

Začátek Konec Název přednášky Přednášející
09:00 09:30 Registration speaker
09:30 09:55 Conference opening Thorsten Krueger, Director Sales IDP DACH & CEE, Gemalto
Anna Rewers, Regional Sales Manager, Gemalto
09:55 10:10 ČIMIB - Czech Institute of IT Security Managers Aleš Špidla, President, ČIMIB
10:10 10:50 Security in the Quantum Computing Area Gilles Trachsel, IDQ Suisse
10:50 11:10 Coffee break  
11:10 11:40 USE CASE: Security on L2 in Governmnent and Banking Gilles Trachsel, IDQ Suisse
11:40 12:10 Update on Digital Signing Solutions from Gemalto Eric Avigdor, Director Product Management IDSS, Gemalto
12:10 12:40 Trust in the Digital Environment Jan Tejchman, Business Consultant, Sefira
12:40 13:40 Lunch  
13:40 14:10 Live XSS Demo Michal Špaček, Security Expert
14:10 14:40 USE CASE: ADASTRA - SafeNet ProtectV integration in Cloud environment  Jiří Vrbický, Senior Architect, Cloud4com
14:40 15:00 Coffee break  
15:00 15:20 Success story of Gemalto and X INFOTECH cooperation in eID and ePassport projects Jelena Razdorova
Business Development Manager, XInfotech
15:20 15:45 Use Cases Oriented Portfolio Update Marko Bobinac, Pre-Sales Engineer CEE
15:45 16:00 Sentinel Software Monetization Pavel Barbora, Askon


Společenský Program

Letní terasa: Barbecue a ochutnávka karibských rumů

Registrace

Prosíme o vyplnění Vašich kontaktních informací.

By submitting this form I agree to receive information from Thales and its affiliates as described in our Privacy statement

Informace o akci

DATUM A ČAS:

7. června 2016  

9:00-17:00

Po skončení odborného programu bude následovat neformální setkání a barbecue

INFORMACE O MÍSTĚ KONÁNÍ:

Dox Center of Contemporary Art
Poupetova 1
Prague 7
Czech Republic
Tel: +420 295 568 123
Website

KONTAKTY:

Demjans Rimars

Petr Slaba

MAPA: map image

 

Ve spolupráci s: